Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüm] Ctrl + Alt + Del ( Görev Yönetici ) Açılmıyor

187 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızda çalışan programları yada Arka planda çalışan programları sonlandırmak için Görev Yönetici ile bunu kapatmak gerekebilir. Görev Yöneticine ulaşabilmek için CTrl + Alt +Del , Ctrl +Shift + Esc Tuşları ile veya’da Araç çubuğu üzerine gelerek Görev Yöneticisini çalıştır yaparak bu konuda ulaşabiliriz.

Görev Yönetici açtıktan sonra burada bir çok performansı gözlemleyerek yada çalışan uygulamaları kapatabiliriz. bilgisayarınıza yüklediğiniz Crackli yada ücretsiz programların sayesinde bilgisayarınıza yerleşen virüsler aracılığı ile bazı sistem uygulamalarını erişimlerini kapatarak kullanılmaz hale gelirler böylece işinize yarayacak uygulamaları kapatarak erişime engeller.

Bu uygulamada sorunların başlıcaları Çalıştır penceresi ile Görev Yönetici pencerelerinin çalışmamasıdır. Şimdi Bunlara çözüm arayacak olursak ilk önce Bilgisayarımıza Microsoft Safety Scanner programı indirip bu program ile tarata bilirsiniz.  Bu program 10 günlük bir süresi vardır bununla tarama yaparak bilgisayarınızda virüs var ise bunları temizleyecektir.

Bilgisayarınıza Son olarak Bu program olmazsa MalwareByte programı ile taratarak birde böyle deneyiniz. Unutmayınız Bu programları bilgisayarınıza yükledik den sonra Güvenli Mod ile taratma da büyük fayda vardır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın