Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] pleasewait.exe veya wait.exe hatası

226 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızı açtığınızda  “ Pleasewait.exe Bulunamadı ” hatası ile karşılaşıyor iseniz bunun bir çok nedenleri olabilir. Bilgisayarınıza virüs buluşabilir eksik dosyalardan kaynaklı olabilir buna benzer bir çok sebepleri mevcut dur.

Bunu iyi gözlemlemeniz gerekmektedir eğer son zamanlarda bu hatalardan önce crackli yada rast gele bilgisayarınıza indirdiğiniz programlar var ise bilgisayarınız enfeksiyon kapmış olabilir. Bunun için Bilgisayarınızı Antivirüs programları ile temizlemeniz gerekmektedir.

Bunun için Güncel bir antivirüs programlarını kullanmanız gerekir. Eğer ki Diğer bir kaynak ise bilgisayarınızda eksik dosyadan kaynaklı olabileceğini söylemiştik. Eğer ki açılıştı bu hatalar ile karşılaşıyor iseniz açılıştaki bu dosyaları kaldırmanız gerekir.

 Peki Bunu nasıl Kaldıracaksınız. Bunun için Bilgisayarınızda Win + R tuşları ile çalıştır penceresini açıyoruz buraya Msconfig komutunu yazıyoruz. Sistem Yapılandırmasını Açıyoruz Buradan Başlatma Menusu Altında Wait.exe yada pleasewait.exe olan kısmın işaretini kaldırıyoruz ve Bilgisayarımızı Yeniden başlatmış oluyoruz. Bu işlem ile Başlangıçta exe hatanın kaldırılmasını sağlayacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın