Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] Youtube Accelerator Virüs Nasıl Temizlerim.

1.034 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızın tarayıcılarını etkileyen  , Bilgisayarımızın yavaşlamasına kadar giden bu virüs bilgisayarımıza Ücretsiz yazılımlar,deneme yazılımlar aracılığı ile bulaşırlar Youtube Accelerator virüsü temizlemek için aşağıdaki adımları izleyerek bu virüs’den kurtulmak mümkün olacaktır.

1-Adım : 

Bilgisayarım > Denetim Masası > Program ekle / kaldır > Bu bölümde bilinmeyen programlar var ise muhtemelen olacaktır , karışık karakterli program isimleri , yada bilmediğiniz programları kaldırınız.

2-Adım : 

Bilgisayarın tarayıcılarını etkileyeceği için tarayıcılarımızı Fabrika ayarlarına geri döndermekte fayda vardır. Bunun için aşağıda konu başlıklarını inceleyerek tarayıcıları fabri ayarlarına geri getiriniz.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

3-Adım :

Bilgisayarımızdaki Registry Kayıtlarını Temizlemek için için AdwCleaner Programı yükleyerek temizleyeceğiz. AdwCleaner Programını Nasıl Kullanacağımız hakkında bilgi için buradan gidiniz.

adwcleaner scanner virus

 

4-Adım : 

Bilgisayarımıza en son Junkware Programı ile taratacağız. Bu program Bilgisayarımızdaki toolsbar, malware, gibi bilgisayar için tehlikeli olan zararlı kodları temizlemekte fayda vardır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın