Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] Yeşil Kart Kazandınız Reklam Virüsu Nasıl Kaldırılır

712 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızda bazen hangi siteye girdiyseniz karşınıza ” 1 mesajınız var Yeşil Kart Kazandınız ” reklamlarını görürsünüz , Bunun nedeni bilgisayarınıza indirdiğiniz ücretsiz yada deneme programları ile bulaşırlar. Böylece karşınıza her zaman bu mesajlar gelmeye başlar ve sizi rahatsız etmeye başlar. Peki Bilgisayarınıza bulaşan bu reklamları nasıl kaldırabiliriz.

1-Adım ;

Başlat > Denetim Masası > Program Ekle Kaldır

Bu kısımda bilmediğiniz bilgisayarınızda devamlı çalıştırdığınız programların dışında bilmediğiniz yabancı programları kaldıralım.

Sorunun bir kısmı burada çözülecektir.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

Bilgisayarımıza AdwCleaner Programını indiriyoruz. Bu program çalıştırmadan önce diğer çalışan tüm programları kapatıyoruz ve bunu çalıştıryoruz.

adwcleaner scanner virus

Bilgisayarımızı tarattık dan sonra zararlı girdilerin listesi gelecektir Bunları Clean ile siliyoruz. Bilgisayarımız Yeniden Başlayacaktır.  “http://www.gezginler.net/indir/adwcleaner.html” adresinden programı indirin ve kurunuz. Birde Bilgisayarımızı JunkWare programı indirip kuruyoruz Bu program çoğu şeyi halledecektir. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın