Sponsorlu Bağlantılar

CIA ( Caller identification app ) Programına Numara Ekleme

4.163 views
Sponsorlu Bağlantılar

CIA ( Caller identification app ) den kısa bahsetmek istiyorum, bu programı yükleyerek size gelen çağrıların rehberinizde olmazsa bile kime ait olduğunu öğrene bildiğiniz bir uygulama , bunun mobil uygulamalar olduğu gibi sitesinden de sorgulama yapabiliyorsunuz.

Cia uygulamasının kısaca mantığından bahsetmek istiyorum bu programı telefonunuza yüklediğinizde telefon rehberinizi’de paylaşmış oluyorsunuz bu paylaşımla rehber isim ve numaraları bu uygulamanın veri tabanı yazılıyor ve sorgulamalarda bu veri tabanından alınıyor. 

Yani siz bir arkadaşınız ismini isim soyad değilde Mobilyacı Murat gibi kayıt edip paylaşıma açtığınızda bir başkası sorgularsa Mobilyacı murat olarak görür. bazı durumlarda değişik isimlerin yazılması zor durumda bıraka bilir.

CIA İSİM KAYIT ETME  ( http://cia-app.com/self-service/add-number/ ) adresinden telefon numarası ekleyebilirsiniz. 

O yüzden Cia isim Silme ilgili Yazımı  buradan okuyarak isminizi silebilirsiniz. Şimdi birde tam tersini yapabilirim Cia programında isminizi sildik den sonra bu ismini tekrar  farklı şekilde kayıt edebilirsiniz. Cia programına tekrar isminizi kayıt etme şansınız vardır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

CIA ( Caller identification app ) Programına Numara Ekleme (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. cia dan veriyi programlamayla nasıl çekebilirim ? emailim: liverxxx adresine mesaj atarsanız sevinirim. teşekkürler

    • bildiğim kadarı ile zor onun için cia ve kim aramış uygulama hazırlayanlar ile irtibata geçebilirsin

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın