Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüldü} xlss.dll hatası nasıl düzeltilir?

693 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımıza sistem dosyaları veya program dosyaların eksik olması ve bozuk olmasından kaynaklı olarak dll dosya hataları verebilir. Bu hatalardan biride xlss.dll sorunudur. Genelde açılışta bu hataları veriyor ise ; msconfig komutu ile açılışta çalışan bir programın eksik dosyası olduğu için verebilir. bunu açılışta iptal edebilirsiniz. Eğer bilgisayar açılışında değilde programı sonradan çalıştırmaya kalktığınızda dosya eksikliğinden kaynaklıdır. xlss.dll çözümü için ilk önce bu dosyanın bir yedeğini alıyoruz ve xlss.dll dosyasını düzeltmek için DLL SUİT programını kullanacağız.

error 407 xlss dll sorunu

Bu yazılım bozuk olan dll dosyalarını tamir ve bakımını yapmaktadır. “http://www.dllsuite.net/tr-tr/urun-bilgisi/#download_dll_free” adresi üzerinden detaylı ve indirme linkini kontrol edebilirsiniz. Burada eksik dosyayı indirin ve işletim sistemine göre bu dosyayı system32 klasörü içine atarak reg yapınız. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın