Sponsorlu Bağlantılar

Swarm’da Yeni Coin Özelliği

4.156 views
Sponsorlu Bağlantılar

Swarm son yapılan güncelleme ile eski bir özelliği yeniden getirmektedir. “Şimdi her check-in için bir coin kazanabilirsiniz.” kısaca nedir bununla ilgili bir ipucu veriyim. Coin İngilizce bir terim olarak Türkçe karşılığı bozuk para, sikke , jeton anlamı içermektedir. Yani her yer bildiriminde sizi daha teşvik etmek için puan vermeyi geri getirdi . Böylece  çok check-in yaparak diğer arkadaşlarınız önüne geçmenizi sağlamaktadır.

swarm coin özelliği

Yapılan bu puanlama her pazar günü gece yarısına kadar görünecek ve sıfırlanacaktır. Üst sıralarda tamamladığınızda ise Bonus ödüller kazana bileceksiniz.

swarm coin puanlama

 

Peki bu kazanılan puanlamayı nerede göreceksiniz. Bunun ana menü içerisinde değerli taş ( Jewel ) butonu dokunun. ve üst sırada 312 sırala menüsü bastığınızda kimin sıralamada birinci olduğunu ve sizin kaçıncı sırada olduğunu ise yaptığınız Check-in sırasında aldığınız puan yanında üst resimde görüldüğü gibi 24’de sıralama ile 8 puanda olduğunu görebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Swarm’da Yeni Coin Özelliği (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın