Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] Win32/Yaz.A virüsü nasıl silinir?

1.874 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, Bu konumuzda bilgisayarınıza bulaşan Win32/Yaz.A hakkında kısa bilgi vererek nasıl silineceği hakkında bilgi vereceğim. Win32/Yaz.A virüsü bilgisayarınıza indirdiğiniz crackli dosyalar , deneme yada ücretsiz programlar aracılığı ile, yada e-posta ile gelen dosyalardan bulaşarak bilgisayarınıza enjeckte olur. Bu virüslü dosya win32/yaz.A bilgisayarınızın yavaşlamasına ve işlemcinin aşırı derecede çalışmasına sebebiyet verir. Peki Bu baş belası Win32/Yaz.A virüsünden nasıl kurtulamayabiliriz.

Bunun için Microsft Safety Scanner programı ile bilgisayarınızı Güvenli Mod ile derinlemesine taraya bilirsiniz. Bu program ücretsiz olarak indirebilir ve 10 günlük deneme süresi ile tarata bilirsiniz. Bilgisayarınızı Güvenli Mod ile açmak için Bilgisayarınızı Yeniden başlatınız ve açılışta F8 tuşu ile güvenli mod girebilirsiniz , Yalınız Windows 8 bu biraz farklı bunun için aşağıdaki Video size biraz ipucu verecektir.

 

Windows 8 için Güvenli Mod Nasıl Açılır ?

Arama Tags & Etiket ;

virüs nasıl silinir, virüs temizleme, virüs kaldırma, virüs temizleme, virüs remove, win32/yaz.a virüs, removel win32/yaz.a, win32/yaz.a kaldırma,

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın