Sponsorlu Bağlantılar

cx.adimps-perf.com yönlendirme sayfası nasıl silinir?

426 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu yazımda cx.adimps-perf.com yönlendirme sayfasını nasıl kaldıracağız bu konuda biraz bahsetmek istiyorum. Bilgisayarımıza bulaşan cx.adimps-perf.com yönlendirme sayfasını AdwCleaner programı ile kaldıracağız. Bu yönlendirme sayfaları bilgisayarımıza deneme yazılımları yada ücretsiz yazılımlar aracılığı ile bulaşarak tarayıcılarınız etkiler ve sizi cx.adimps-perf.com sitesine yönlendirirler. Bu yönlendirme sayfalarını iki yol ile kaldıracağız. Registry kayıtlarını temizleyerek ve adwcleaner programı ile kaldıracağız. Şimdi bu yolları deneyelim.

1-Adım :

Daha önceden aramasayfam için hazırladığım video izleyerek aynen cx.adimps-perf.com yönlendirme sayfası için uygulaya biliriz. Uygulama metod aynıdır.

 

2-Adım :

Konubaşında deyindiğimiz gibi bilgisayarımıza AdwCleaner Programı indireceğiniz ve Kuracağız.

adwcleaner scanner virus

 

Bilgisayarımıza AdwCleaner programı ile Scan butonu ile taratacağız . Bu işleme başlamadan önce diğer çalışan uygulamaları kapatmakta fayda vardır..

adwcleaner scanner

Bilgisayarımızı tarattık dan sonra cx.adimps-perf.com ile ilgili zararlı girdileri işaretleyerek siliniz.

adw

bu işleme yaptıkdan sonra bilgisayarınız yeniden başlayacaktır. Daha sonra Bilgisayarımız yeniden başladık dan sonra Tarayıcılarımızın Özellikler bölümüne teker teker gireceğiz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

Yukarıdan örnek resimde olduğu gibi Özellikler bölümüne girdik den sonra Hedef kısmında  http://www.cx.adimps-perf.com uzantısı veya buna benzer uzantıları tüm tarayıcılarımızın özellikler kısmından kaldırıyoruz. Son olarak Tarayıcılarımızı temizledik den sonra Ana Sayfalarını Google yada Bir başka siteye ayarlayacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın