Sponsorlu Bağlantılar

[ Çözüldü ] Win32/Autorun Virüs Nasıl Silinir..?

3.545 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımıza Win32/Autorun  ve buna benzer virüsler genelde yüklediğimiz program aracılığı yada Crackli dosyalar ile bulaşarak bilgisayarımızın sistem dosyalarına zarar verirler . Win32/Autorun  ve türev virüs dosyalarını bilgisayarımız dan kaldırmak için aşağıdaki adımları izlemek gerekecektir.

1-Adım ;

Bilgisayarımızı Güvenli Mod ile başlatıyoruz ve  Başlat > Denetim Masası > Program Ekle / Kaldır burada bilmediğimiz istek dışı programlar var ise bunu kaldırıyoruz.

2-Adım ;

Bilgisayarımızı Güvenli Mod‘da SpyHunter Programı ile taratalım Bu program Bilgisayarımızdaki zararlı virüs dosyalarını silmek için faydalıdır. Bilgisayardaki casus yazılımları silmek için ideal bir programdır.

3-Adım ;

Bu antivirüs programlardan iddialı olanlardan biride Microsoft Safety Scanner programıdır . Bu program ile bilgisayarınızı Güvenli Mod ile  taratarak zararlı yazılımları ve kodları bulup silecektir.

Tags – Etiketler ;

Win32/Autorun virüs nasıl silinir , Win32/Autorun nasıl temizlenir  , Win32/Autorun nasıl kaldırılır , Win32/Autorun virüs , Win32/Autorun virüsü silme , removel Win32/Autorun

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın