Sponsorlu Bağlantılar

[ Çözüldü ] search.freecause.com arama sayfasını kaldırma

345 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızın Tarayıcılarını etkilen yönlendirme sayfalarından biri olan search.freecause.com arama motorunu manuel olarak ve AdwCleaner programı ile kaldıracağız. Bu işleme başlamadan önce biraz ön bilgi veriyim . search.freecause.com arama motorları ve buna benzer arama motorları bilgisayarımıza yüklediğimiz deneme yada ücretsiz yazılımlar aracılığı ile bulaşırlar ve tarayıcı etkiler sizi her tarayıcı kullanmanızda search.freecause.com sayfasına yönlendirir ve bu arama motorlarını kullanmaya zorlarlar.

Şimdi Gelelim search.freecause.com nasıl sileriz . Bunun için aşağıda iki farklı yol ile deneyelim. ;

1-Adım :

Bilgisayarımızın kayıt defterini etkileyen bu arama motorunu manul olarak kaldıracağız bununla ilgili olarak daha önceden aramasayfam için hazırladığım video izleyerek aynen search.freecause.com kaldırmak için kullanabiliriz.

 

search.freecause.com için kaldırma metot ayndır sadece sizin yapacağınız aramasayfam yerine search.freecause.com yazarak aramak ve düzeltmek olacaktır.

2-Adım :

Konu başında dediğimiz gibi bilgisayarımıza adwcleaner programını indireceğiniz ve bilgisayarımızı bu program ile taratacağız. Bu program ile taratmadan önce diğer çalışan programları kapatalım.

Bu program ile bilgisayarınızı tarattık dan sonra bilgisayarınız silinecek ve size silinen dosyalar hakkında bilgi raporu verecektir.

adw

Bilgisayarımız bu program ile yeniden başlayacaktır daha sonra bilgisayarımız yeniden açıldığında Masa üstünde bulunan tarayıcıların özellikler bölümüne teker teker giriyoruz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

 

hedef bölümünde “http://www. search.freecause.com” uzantısını silelim bunu tüm tarayıcılarda uygulayacağız. bunu tüm tarayıcılarda uyguluyoruz. Daha sonra tarayıcıların ana sayfa ayarlarını Google yada bir başka siteye ayarlıyoruz ve sonlandırıyoruz.

Tags – Etiketlet ;

search.freecause.com kaldırma , search.freecause.com silme , search.freecause.com temizleme , search.freecause.com nasıl silerim , removal search.freecause.com , kaldır search.freecause.com , search.freecause.com kurtulma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın