Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] win32/alman.nab virüsü nasıl silinir?

547 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınıza bulaşan bu virüs Win32/alman.nab bilgisayarınıza indirdiğiniz Crackli Dosyalar,e-posta,yada bilgisayarınıza indirdiğiniz deneme yada ücretsiz lisansız programlar aracılığı ile bulaşırlar.

Bu Virüs Paylaşıma açık olan klasörülere çok çabuk bulaşan bir virüs çeşitidir. Aynı Ağda buluşan bilgisayarlara ise ağ üzerinden bulaşması mümkündür. Bu bulaşan Virüsü Nasıl Temizleriz , Bunun için Değişik Alternatif yolları kullanmak mümkün bunun için Aşağıdaki adımları kullanarak silmeniz mümkündür.

  • Tercih Edilen  Yol Lisanslı Güncel Nod 32 AntiVirüs yazılımıdır. Bu Yazılım bulup silmektedir.
  • Diğer Bir Yol Bilgisayarınızı Güvenli Mod ile açarak ComboFix Yazılımı ile Temizlemek olacaktır.
  • Microsoft Safety Scanner programı ile Taratın Bu yazılım ücretsizdir. Bu yazılımı indirerek Taratınız.
  • Görev Yöneticisinden Logger Converter.exe  çalışmasını durdurun daha sonra Win + R ile çalıştır penceresini açın ve Regedit komutunu yazınız , HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ RunOnce \]” ve “Win32.Alman.B Adımlarını izleyerek Win32.Alman.B   siliniz. Program Ekle / Kaldır kısmında Bilmediğiniz programlar var ise bunların ne işe yarayıp yaramadığı öğrenerek siliniz. Logger Converter.exe dosyalarında aratın ve varsa siliniz.
Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın