Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] Usb Aygıtı Tanınmadı Hatası Alıyorum

6.301 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kullandığımız Bilgisayarlar her zaman stabil olarak çalışamaya bilir, bazen akşam bilgisayarınızı kapattıkdan sonra gündüz açtığınızda bilgisayarınız açmaya bilir yada hatalar verebilir. Bazen ise Bilgisayarınıza yeni bir aygıt tanıttığınızda yeni bir donanım yüklediğinizde bazen ” Usb Aygıtı Tanınmadı ” Hatası ile karşılaşa bilirsiniz.

Usb Aygıtı Tanınmadı Çözümü

 

Bu hata verdiğinde düzenli yüklenmeyen bir şeyler vardır O yüzden Karşınıza ikide bir çıkarak uyar vermeye başlar. Bu uyarıda usb kablo ile ilgili bir sıkıntı vardır yada driverlerinin tam yüklenmediğinin bir sebebi olabilir.

Bununla ilgili Bir kaç çözüm yollarını deneyeceğiz Bununla ilgili adımları takip ederek çözüm yollarını arayalım.

1- Bu sorunlardan ilk önceliği Usb Bağlantı Kablosu ile ilgilidir. Yedek kablonuz var ise Kabloyu değiştirip test ediniz. Eğerki Aşağıdaki Yolları denedikden sonra olmuyor ise Kablodan kaynaklıdır. Kabloyu değiştiriniz.

2-Usb Sürücülerinin düzgün yüklendiğinden emin olunuz,Eğerki sürücüler düzgün yüklenmedi ise sürücüleri yeniden yükleyiniz.

SürücüGüncelleme

Hataları Sürücülerin üzerine gelerek Sürücüyü Güncelleme yaparak yeniden deneyiniz.

3-Anakart Cd ile usb Sürücülerini Yeniden yükleyiniz. YongaSet sürücülerini yeniden yükleyiniz ve Bilgisayarınızı yeniden başlatınız.

 

Yukarıda yazıldığı gibi bu ayarları yeniden kontrol ediniz gözden geçiriniz , Usb Kablodan kaynaklı olabileceğinide göz önünde bulundurarak yukaruda başlıkları deneyiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

[Çözüldü] Usb Aygıtı Tanınmadı Hatası Alıyorum (3 Yorum)

Yorum Yaz

  1. tamamda usb kabloyu değiş diyorsunuz masasütü bilgisayarda değişebiliriz.ama diyelim benim laptopta kamara var.sürücüleri kurulu kamara gösteriyor.ancak bazen kamara ile ilgili usb sorunu veriyor.laptopu açıp kablolara bakamayacağımıza göre ne yapacağız.buna çözüm.anlattığın çözüm basit..

    • Dediğiniz Şekilde saten Anakartın YongaSetin dirivleri yüklendiği için bu hatayı almanız zor , Genelde Bu hatalar Harici donanım yüklendiği zaman meydana gelmektedir. Eğer sizinki Entegre Web kamerası kullanıyorsanız driverlerini güncel tutunuz.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın