Sponsorlu Bağlantılar

[Yeni Yazı] Mozilla ( Firefox ) Video İndirme Eklentisi

1.084 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilindiği Mozilla açık kaynaklı bir web Browser’dir. Dünya çapında kullanıcı sayısı azınmayacak kadar çok olan bu web browser’ı güzellştiren ise açık kaynaklı olmasından dolayı kullanımı kolaylaştıran uzantılardır.

Bu eklentilerin biride Sosyal sitelerden yada İnternet’den izlediğiniz videoları indirmek için kullanılan eklentidir. Sizlerden’de gelen bir çok soruya karşılık İnternet üzerinden video nasıl indirebilirim sorusu üzerine bu cevabı da bu arada vermiş oluyorum.

Peki İnternet üzerinden izlediğiniz video Mozilla Kullanıcıları için Hangi Eklenti ile indirebilirim ? Bu eklentimizin ismi ” Fast video Download ” bu eklenti ide Mozilla kullananlar için video indirme eklentisidir. “https://addons.mozilla.org/en-us/firefox/addon/fast-video-download-with-searc/” adresi üzerinden indirme link adresini kullanabilirsiniz. Kullanımı Gayet kolay olan bu eklenti ile istediğiniz videoları artık bundan sonra bilgisayarınıza yüklemek kolay olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın