Sponsorlu Bağlantılar

Tango’da Hesabını Silmeden Önce Buna Dikkat!!

2.392 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu konuyu siz değerli ademocut.com ziyaretçilerinden sıkça gelen sorunlara istinaden yazmak zorunda kalıyorum. Tango hesabını nasıl silinir bununla ilgili bir konu hazırlamıştım bununla ilgili sıkça gelen ve daha sonra çıkış yaptıktan sonra tekrar hesabınıza girememe gibi hatalar ile sıkça rastlanan problemlere çözüm bulmaya çalıştık. Şimdiki konumuz daha önemli gibi geliyor bende bu konumuzda Tango app kullananlar için tango hesabını silmeden önce bu konuyu bir kez okumanızda fayda vardır.

İlk önce sizlerden gelen çıkça soruları aşağıdaki paylaşayım. daha sonra ne yapmamız gerekir bununla ilgili olarak fikrimi söyleyeyim.

Örnek Sorunlar :

* Merhaba dün kendi tango hesabımdan e-mail adresimi değiştirmek istedim değiştirdikten sonra artık eski hesabıma girememeye başladım tango uygulamasını sildim tekrar yüklediğimde mevcut hesaplarda e-mailini değiştirdiğim hesap çıkıyor ona girmeye çalıştığımda ise kendine başka hesap oluşturuyor kendi eski hesabıma nasıl girerim şimdiden teşekkürler.

Açıklama : Arkadaşlar bu sorun genel olarak aynı , Tango hesabını silmek için uygulamadan çıkılıyor ve hesap silmek için Form dolduruluyor  belli bir süre beklediğinizde Tango hesabınızın silinmediğini görüyorsunuz. Eski Hesaba tekrar giriş yapmak için tekrar uygulamayı indirip onay kodu aldığınız’da Eski Tango hesabınıza erişemiyorsunuz. Yeni bir Tango hesabı açıldığı için diğer hesap’da resimlerinize erişemiyorsunuz ve böylelikle eski hesabınız sahipsiz oluyor kaldırmak istediğiniz resimleri bir türlü silemiyorsunuz.

Bunun için ne yapmalıyım ? Arkadaşlar bunun için yapmanız gereken tek şey kısa bana göre formül olarak açıklıyorum.

TANGO HESABI NASIL SİLİNİR BURADAN

Tango Hesabınızı Silmeden ve Çıkış yapmadan önce bu adımları uygulayınız.

* Profil Resminizi mutlaka değiştirin örnek olarak atıyorum bir çiçek resmi araba resmi veya siyah bir boş profil resmi koyabilirsiniz.

* İsminizi Mutlaka değiştirin , Tango profil ayarlarına girerek Adınızı ve Soyadınızı mutlaka değiştirin.

* konum ayarlarını kapatınız.

* Paylaşım yaptığınız tüm resim ve yazıları kaldırın arkanızda iz bırakmayın.

* Duvar Resminizi değiştirin veya size ait bir başka resim ise durabilir .Manzara resmi gibi kalabilir veya onuda değiştirin başka arkadaşlarınız o resimlerden sizin olduğunu hatırlayabilir.

Kısa sizi hatırlatacak isim , soy isim , resim , yazı tüm paylaşımları kaldırın ve öyle tango hesabınızdan çıkış yaparak tango kaldırın ve hesabınız silinmesi için başvurunun.

TANGO DESTEK VE ŞİKAYET SORUNLARI İÇİN BURADAN 

Arama Tags & Etiket ;

tango hesabı nasıl silinir , tango hesap silme formu , tango account delete , tango abonelikten çıkma , tango hesabını kapatma , tango hesap iptali

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın