Sponsorlu Bağlantılar

[ Çözüldü ] rvzr-a.akamaihd.net yönlendirme sayfasını silme

619 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızın Tarayıcılarını etkileyen bu ynölendirme sayfalarından biri olanRvzr-a.akamaihd.net bilgisayarımızdan temizlemek için AdwCleaner programı ve el ile manuel olarak kaldıracağız. Bu işleme başlamadan önce kısa bir bilgi vermek istiyorum. bu ve buna benzer yönlendirme sayfaları bilgisayarımıza ücretsiz veya deneme yazılımları ile bulaşırlar ve tarayıcıları etkiler. Şimdi Rvzr-a.akamaihd.net yönlendirme sayfasını kaldırmak için aşağıdaki iki değişik adımı izleyelim.

1-Adım ;

Rvzr-a.akamaihd.net kaldırmak için daha önceden aramasayfam için hazırladığım video izleyerek aynen Rvzr-a.akamaihd.net yönlendirme sayfası için uygulayacağız. Sizin yapmanız gereken Kayıt defterinde Ctrl + F arama tuşuna video görüldüğü gibi aramasayfam değilde Rvzr-a.akamaihd.net yazarak arayarak google yada bie başka site ile düzeltmek olacaktır. şimdi gelelim video izlemeye ;

 


2-Adım ;

Bilgisayarımıza AdwCleaner Programını yükleyerek Bilgisayarımızda Rvzr-a.akamaihd.net silmek için zararlı kodları silelim. Bu program ile bilgisayarımızı taratmadan önce diğer çalışan programları kapatmakta fayda vardır.

 AdwCleaner Programı Nasıl Kullanılır ;

AdWcleaner programı ile bilgisayarımızı tarattıkdan sonra bilgisayarımızdan zararlı kodları sileceğiz ve bilgisayar yeniden başlayacaktır. Daha sonra size bilgisayardan silinen girdiler hakkında bilgi verecektir.

Daha sonra bilgisayarımızda yüklü tarayıcıların ( Mozilla – Explorer – Chrome – Yandex ) ibi tarayıcıların Özellikler bölümüne gireceğiz.

adw

 

Tarayıcıların özelliklerini tek tek giriyoruz ve Hedef bölümündeki uzantıları sileceğiz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

 

Tarayıcıların Özellikler bölümündeki yukarıda örnek resimde görüldüğü gibi Rvzr-a.akamaihd.net uzantılarını siliyoruz . Bunu tüm tarayıcılardan kaldıracağız. Son olarak Tarayıcılarımızın Fabrika ayarlarını sıfırlamakta fayda vardır bunun nasıl yapıldığını aşağıda konu başlıkların inceleye bilirsiniz.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

Daha sonra Tarayıcıların Ana Sayfaları Google yada Bir başka siteye ayarlayarak işlemlerimizi sonlandırıyoruz.

Tags – Etiklerler ;

Rvzr-a.akamaihd.net virüs silme , Rvzr-a.akamaihd.net nasıl silerim , Rvzr-a.akamaihd.net nasıl temizlerim , Rvzr-a.akamaihd.net nasıl , Rvzr-a.akamaihd.net removel , Rvzr-a.akamaihd.net  virüs , remove Rvzr-a.akamaihd.net   , Rvzr-a.akamaihd.net search , Rvzr-a.akamaihd.net arama motoru , Rvzr-a.akamaihd.net yönlendirme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın