Sponsorlu Bağlantılar

[ Video Anlatım ] İphone // İpad Video ve Resim Nasıl Atılır

597 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu yazımda İphone veya İpad cihazlara bilgisayar üzerinden nasıl video veya resim yüklenir bunun hakkında kısa bir ön bilgi verdik den sonra size hazırladığım video ile anlatmaya çalışacağım.

Diğer akıllı cihazlar ( Android ) gibi olmasada ipad ve iphone cihazlara resimlerin yada video yüklenmesi o kadar zor değildir. Android cihazlara bilgisayara taktığınız bağladığınız gibi sürükle bırak yada kopyala yapıştır gibi ipad , iphone cihazlara yüklenemiyor. IOS işletim sistemlerinde video ve resimleri yüklemek için bilgisayarınıza yüklediğiniz İtunes üzerinden klasör eşleştirerek yüklemek gerekiyor.

İos cihazlarınıza yüklemek istediğiniz resim veya videoları ilk önce herhangi bir oluşturacağınız klasör içine atarak başlayalım. Daha sonra İtunes Programını çalıştıralım tabi ki bu arada iphone veya İpad gibi cihazlarınızın’da bilgisayara bağlı olduğunu unutmayalım.Daha sonra fotoğraflar bölümünden bilgisayarınızda oluşturduğunuz klasörü seçiyoruz videolarda varsa videolar dahil ediyoruz ve uygula bölümüne seçiyoruz ve bilgisayarımız ile eşleştiriyoruz.

Bilgisayardan İpad veya İphone Nasıl Video veya Resim Yüklenir Video Anlatım ;

Tags – Etikerler ;

iphone nasıl resim yüklenir , iphone nasıl video yüklenir , iphone nasıl video atılır , iphone nasıl resim atılır , ipad nasıl resim atılır , ipad nasıl video atılır , ipad nasıl resim yüklenir , ipad , iphone , resim yükleme , video yükleme , ios video yükleme , ios nasıl resim yüklenir , itunesden nasıl video yükleme , itunes nasıl resim yüklenir

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın