Sponsorlu Bağlantılar

[ Çözüldü ] mysearch.com yönlendirme sayfasını kaldırma

2.920 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu yazımızda  mysearch.com arama motorunu nasıl sileriz bunun hakkında iki değişik yol ile anlatmaya çalışacağım . mysearch.com ve buna benzer arama motorları sisteme ücretsiz yazılımlar yada deneme yazılımları yüklerken bulaşır ve tarayıcı etkiler böylece sizi bu sayfaya zorla yönlendirirler şimdi gelelim mysearch.com kaldırmak için aşağıdaki adımları izlemeye.

1-Adım ;

mysearch.com daha önceden hazırladığım video olduğu gibi kayıt defterini düzelterek kaldıracağız . Bunun için video izleyerek aramasayfam yerine mysearch.com yazarak tüm kayıtları bulup google yada bir başka site yazarak düzelteceğiz.

2-Adım ;

Diğer kaldırma metot AdwCleaner programını kurarak sistemden mysearch.com silmek olacak AdwCleaner programı kurduk dan sonra bilgisayarımızdan bu arama motoru ile ilgili olarak zararlı girdileri silmek olacaktır. Bu program tarama işleminden sonra sil dedik den sonra bilgisayarımızdan silecek ve bilgisayar yeniden başlayacaktır.

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanılır ;

Bilgisayarımızda silinen zararlı girdileri bilgisayarımız yeniden başlayınca size bir rapor halinde sunacaktır. Daha sonra bilgisayarımızda yüklü olan Mozilla – Explorer – Chrome – Yandex gibi tarayıcıların özellikler bölümüne gireceğiz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

Tarayıcıların Özellikler bölümüne girdiğimizde Hedef Bölümünde http://www.mysearch.com uzantısını sileceğiz yukarıda örnek resimde görüldüğü gibi. Sağlam olsun diyerek tarayıcılarımızı ESki Fabrika Ayarlarına geri getirmek olacaktır bunun için aşağıdaki konu başlıklarını tarayıcınıza uygulaya bilirsiniz.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

Son olarak ise tarayıcımız daki Ana Sayfa ayarlarını Google yada bir başka siteye ayarlayarak işlemi sonlandıralım.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

[ Çözüldü ] mysearch.com yönlendirme sayfasını kaldırma (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın