Sponsorlu Bağlantılar

[ Çözüldü ] tasearch.com yönlendirme sayfasını kaldırma

75 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızın tarayıcısını etkileyen tasearch.com arama motorunu silmek için iki değişik yol izleyeceğiz . Bu adımlardan önce biraz ön bilgi vermek istiyorum. tasearch.com ve buna benzer tarayıcı gasp eden arama motorları bilgisayarımıza deneme yada ücretsiz programlar aracılığı ile bulaşırlar ve tarayıcının arama motorunu ele geçirirler ve sizi bu arama motorların kullanmaya zorlarlar.

Şimdi Bu tasearch.com arama motorunu tarayıcımız dan nasıl sileceğiz ? Bunun için iki farklı yol ile kaldırabiliriz Aşağıdaki adımları izleyelim.

1-Adım ;

Kayıt Defterinden tasearch.com arama motorunu el ile sileceğiz bunun için aramasayfam için hazırladığım video izleyerek aynen tasearch.com arama motoru için uygulayacağız metot aynı sadece sizin yapacağınız video aramasayfam yerine Tasearch.com yazarak bulduğunuz girdileri google olarak düzeltmek

2-Adım ;

Diğer bir adım ise bilgisayarımıza AdwCleaner programı ile kaldıracağız. Bunun için bu programı indirdik den sonra bu program ile tarama işlemi yapacağız ve zararlı girdileri sileceğiz.

AdwCleaner Programı nasıl Kullanılır ;

AdwCleaner programı ile bilgisayarınızı tarattık dan sonra bilgisayarınızda zararlı kodları silerek bilgisayarınıza reset atıp yeniden başlayacak ve size silinen dosyalar ile ilgili olarak size bilgi için bir rapor verecektir.

daha sonra Bilgisayarınız yeniden başladık dan sonra Bilgisayarımızda yüklü Chrome-Yandex-Explorer-Mozilla gibi yüklü tarayıcıların özellikler bölümüne teker teker giriyoruz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

Tarayıcıların özelliklerine girdiğimizde Hedef bölümünde http://tasearch.com uzantısını tüm tarayıcılarmız dan kaldırıyoruz. ve son olarak tarayıcılarımızın Ana Sayfa ayarlarını Google yada bir başka siteye ayarlıyoruz ve işlemi bitiriyoruz.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın