Sponsorlu Bağlantılar

{ Çözüldü } kmode_exception_not_handled hatası

5.884 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar’da bir oyun oynarken veya bir program açmaya kalktığınızda mavi ekran sizin kabusunuz olabilir.! Her an bir mavi ekran hatası alabilirsiniz. Bu mavi ekran hataları genelde Ram ile ilgili olan sıkıntılardan kaynaklıdır. Bu konumuzda kmode_exception_not_handled hatası üzerinde duracağız. mini kernel hatası olarak da karşımıza gelen bu hata ne için alınır ?

Bu hatalar genelde eksik veya yanlış sürücü yüklenmeye kalktığınızda ve programı çalıştırmaya başladığınızda alırsınız . İşletim sistemi olarak kullandığınız Windows 8 , Windows 7 , Windows Xp veya Windows Server bu sürücüye uygun mu , uygun değil ise işletim sistemine göre güncel sürücüleri tekrar bir gözden geçirerek yeniden güncelleyin.

Bununla ilgili olarak Ekran Kartınızı marka ve Modelini öğrenerek güncel sürücülerini yüklemenizi tavsiye ederim . İşletim sistemi ve kaç bit olduğunu göz önünde bulundurarak sürücülerini yükleyin ve tekrar deneyiniz.

Diğer bir çözüm yolu Windows Update ile işletim sistemindeki güncel değişiklik var ise bunu tekrar Windows Update ederek güncelleştirmeniz olacaktır.Eğer bu yeni güncelletirmeler’den sonra böyle olduğunu düşünüyor iseniz o zaman eski sürücülere geri dönmeniz olacaktır

Başlat >> Denetim Masası >> Windows Update >> Gizli Günceleştirmeleri Geri Yükle adımların takip ederek bunu yapabilirsiniz.

Bu sorunu çözebilmek için bir başka yöntem ise 2887595 güncelleştirmesini yüklemek olacaktır. Bununla ilgili olarak Windows işletim sisteminizi seçerek https://support.microsoft.com/en-us/kb/2887595  adresinden bu güncellemeyi yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Google Arama Tags – Etiketler ;

kmode_exception_not_handled Windows 8 , kmode_exception_not_handled Windows 7 , kmode_exception_not_handled  hata çözüm , C:\Windows\Minidump\050115-27843-01.dmp

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın