Sponsorlu Bağlantılar

Swarm’ın Yeni Özelliği ” Etiket Defterin ” Nedir?

1.110 views
Sponsorlu Bağlantılar

Swarm gün geçtikçe yeni özellikler kazandırarak check-in ( yer bildirimleri ) eğlenceli bir hale getiriyor. Eski Foursquare ‘de rozet olayına yeni bir boyut kazandırarak yeni etiketler ile birlikte yeniden döndü. Bu özellikten yararlanmak için Swarm yeni sürümü ile güncelleştirmek gerekecektir.

Size bu özellik ile bir ” Etiket Defterin ” altında bir etiket havuzu getirmiştir . Burada eski kazandığın rozetler ve sonradan yer bildirimden kazandığınız etiketleri göreceksiniz.

ilk önce Yeni Güncellemeyi yaptıktan sonra eski rozetleri dönüştürücü eğlenceli bir mini simülasyon ekrana gelecektir.

swarm etiket defterin-1

 

Bu simülasyon’da eski foursquare de kazandığınız bazı rozetleri göreceksiniz burada bu rozetleri elinizle tutarak Makine içine çekerek çevirecektir. ” hey! Canla başla çalışarak yeni bir etiket oyunu yarattım. Hedefin 100 etiketin hepsini toplamak. avantajlı başlatman için , şimdi eski rozetlerden bir kaçını etikete dönüştürelim. ” 

Bu rozetleri etikete dönüştürüyoruz ve Sonraki Adıma geçiyoruz , Daha sonra size bir Etiket havuzu gelecektir.

swarm etiket defterin-2

 

Bu kısımda daha önceden kazandığınız etiket defterini göreceksiniz. Burada sizden istenen 100 etiket toplamak , tabi birazda sizi bu uygulamayı daha çok kullanmak için teşvik ediyor.

swarm etiket defterin-3

 

Bu kısımda kazandığınız etiketlerin üzerine gelerek bir kere dokunun ve o etiketi nerede kazandığınızı görebilirsiniz. Kazandığınız ve sahip olduğunuz etiketler canlı tonlarda , kazanmanız gereken etiketler gri ve pasif durumdadır. Bu etiketleri nerede kazanmanız gerekecek yeri ile üzerine bir kere dokunmanız yeterlidir.

Swarm’da Etiket Defterin Özelliği Bundan sonra Artık yer bildirimi check-in yapacağınız yerlere Etiket Defterinden

swarm etiket defterin-4

 

Yaptığınız Check-in artık bu etiketleri rahatlıkla ekleyerek durumunuz hakkında kısa bilgiler verebilirsiniz. Bol eğlenceli bir yer bildirimi dileği ile.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın