Sponsorlu Bağlantılar

[ Çözüldü ] isearch.nation.com yönlendirme sayfasını kaldırma

692 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızın tarayıcılarını etkileyen isearch.nation.com yönlendirme sayfa hijacker bilgisayarımızı deneme yada ücretsiz yüklediğimiz yazılımlar kanalı ile bulaşır ve kayıt defterine yerleşerek sizi bu sayfayı kullanmaya zorlar biz bu yönlendirme sayfasını nasıl sileceğiz ? bunun için farklı yol izleyebiliriz bununla ilgili olarak aşağıdaki konuları izleyelim.

1-ADIM ;

Daha önceden arama sayfam için hazırladığım metot kullanarak aynen isearch.nation.com temizlemek için uygulaya biliriz. uygulama metot ayndır.

yukarıda adımları takip ederek kayıt defterinden isearch.nation.com kurtulmuş olacağız.

2-ADIM ;

Diğer bir adım isearch.nation.com silmek için program yardımı ile kaldırmak olacak bunun için AdwCleaner programını kullanacağız bu program kayıt defterindeki zararlı kodları silecek kaldıracaktır.

 AdwCleaner Programı Nasıl Kullanılır..

bu program ile zararlı kodları sildik den sonra bilgisayarınız yeniden başlayacak ve size rapor halinde silinen dosyaları listeleyecektir.

adw

Diğer bir adım bilgisayarda yüklü olan tarayıcıların özellikler bölümüne girerek uzantıları silmek olacaktır.

rapid-seacher sitesini kaldırma

yukarıda örnek resimde olduğu gibi hedef kısmında bulunan http://www isearch.nation .com uzantıları tüm tarayıcılardan siliyoruz. diğer bir adım sağlam olması için tarayıcılarımızı fabrika ayarlarına geri getirmek olacaktır bunun için kullandığınız tarayıcılara göre aşağıda konu başlıklarını inceleye bilirsiniz.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

Yandex Nasıl resetlenir Buradan

Son adım olarak tarayıcıların Ana Sayfa ayarlarını Google yada bir başka siteye ayarlayarak sonlandıralım. Kolay Gelsin..

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın