Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] hot-finder.com yönlendirme sayfasını kaldırma

101 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızın tarayıcı larını etkileyen bu Arama motorunu AdwCleaner Programı ile kaldıracağız. Bu işleme başlamadan önce Bu konuda biraz bilgi vermek istiyorum.

Bilgisayarımıza yüklediğimiz deneme yazılımları yada ücretsiz yazılımlar aracılığı ile bulaşarak tarayıcıların yapısını etkileyen bu arama motoru ,Web Browserinizi her kullandığınızda sizi  Hot-Finder.com kullanmaya zorlar. Böylece can alıcı bir hal alır ve kendi arama optimasyonu kullanarak tam verim almaya bilirsiniz.

Şimdi Gelelim bu  Hot-Finder.com arama motorunu kaldırmaya bunun için iki yol izleyeceğiz . Bu adımları aşağıda uygulaya bilirsiniz.

1-Adım : 

Daha önceden aramasayfam için hazırladığım video izleyerek Registry kayıtlarını temizleyerek bu adımları izleyerek yapabilirsiniz. Uygulama metot aynıdır.

 

2-Adım : 

Daha Önceden konu başında dediğimiz gibi Bilgisayarımıza AdwCleaner Programı Temizleyeceğiz.

adwcleaner scanner virus

 

Bilgisayarımıza kurduğumuz AdwCleaner programı yardımı ile temizlik yapacağız.

 

adwcleaner scanner

 

Bilgisayarımızı AdwCleaner programı ile tarattık dan sonra Bilgisayarımızda zararlı kodları temizlemek için  Clean yazan butona basıyoruz.

adw

 

Bilgisayarımızı temizledik den sonra Bilgisayar yeniden başlayacaktır. Daha sonra Bilgisayarımızda Yüklü olan tarayıcıların Mozilla-Explorer-Chrome-Yandex tarayıcıların özellikler bölümüne giriyoruz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

 

Tarayıcıların Özellikler bölümünde Hedef Kısmında http://www.Hot-Finder.com uzantısını siliyoruz. Bunu tüm tarayıcılardan siliyoruz. Son olarak Tarayıcıların Ana Sayfalarını Google yada bir başka siteye ayarlıyoruz. Bu şekilde kurtulmuş oluyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın