Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] Bu Aygıt Başlatılamıyor [ Kod 10 ] Hatası Alıyorum

4.106 views
Sponsorlu Bağlantılar

İletişim Bölümündeki Mail yolu ile ve Facebook sayfamızdan gelen sorulardan biride Everest Webcam bağlandığımda Bu Aygıt Başlatılamıyor ( Kod 10 )  hatası alıyorum . Bu hatala ile ilgili sorunun çözümü nasıl olarak düzelte bilirim ?

Bu Hatalar Sürücülerin Güncel olmayışından tam yüklenemediğin den yada Windows işletim sistemindeki hatalardan kaynaklana bilir.

Bunun için Aşağıdaki Adımları Yeniden Denemekte Fayda Vardır.

*  Win + R Tuş kombinasyonu ile Çalıştır penceresini Açınız . Buraya devmgmt.msc komutunu yazarak Aygıt Yöneticisini açınız. Sonra Sürücü üzerine Gelerek Güncellemeyi yeniden deneyiniz.

 

SürücüGüncelleme

 

 

* Anakart Üzerindeki YongaSet Sürücülerini Güncelleyiniz, Güncel Anakart ile ilgili olarak Resmi Sitesinden Anakartın modeline göre Güncel Driverlerini Güncelleyiniz.

* Windows işletim Sistemi Kullanıyor iseniz ve Donanım Aygıtları ile Hatalar alınıyorsa Fixit Çalıştırarak Sorun Hakkında Düzeltmelerde bulunabilirsiniz.   http://support.microsoft.com/mats/hardware_device_problems/tr  link yardımı ile ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

[Çözüldü] Bu Aygıt Başlatılamıyor [ Kod 10 ] Hatası Alıyorum (10 Yorum)

Yorum Yaz

 1. Bir şey soracağım ben windows umu ultimate ye taşıdım eskiden home basic ti taşıdıktan sonra sorun oluştu okumuyor usb yi neden

 2. Hocam selamun aleykum kolay gelsin.

  ben şu an windows 10 kullanıyorum ve realtek kurmak istiyorum.
  aslında kurdum fakat “Bu aygıt başlatılamıyor. (Kod 10)” hatası alıyorum ne yaptıysam düzeltemedim bir türlü. Nette araştırma yaptım ve bunun çözümüne dair şeyler var fakan bana uymuyor oralarda anlatılan adımları uygulayamıyorum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
  Teşekkürler şimdiden.

 3. hocam flash bellegi bilgisayara takdıgımda bildirim sesi geliyor fakat aygıt bilgisayarım menüsünde gorunmuyor

  • bu benim de başıma geldi. son windows yükledim vs. yok ama kamera sürücüsü yok oldu. bir türlü gelmiyor acaip bi durum.araştırıorum çözüm bulursam yazarm

 4. eğer windows`u iso dosyayı ile yüklediyseniz onlar gelmez disk lazım

  driverleriniz eski ola bilir “driver easy” diye program var onu indirin crackleyin automatik olarak driverleriniz güncellenir ve bilgisayarı yeniden başlatır…

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın