Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] browse2save açılır reklam nasıl engellenir?

737 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızın tarayıcılarını Etkileyen Bu açılır pop-up reklamı browse2save  bilgisayarımıza kurduğumuz demo yazılımlar yada ücretsiz programlar veya’da hacklenmiş sitelere girdiğinizde indirmeye zorlanan programlar aracılığı ile bulaşırlar. Genelde Online ,sosyal ağlara girdiğinizde karşınıza çıkan bu reklamları kaldırmak için AwdCleaner ve JunkWare programları indireeceğiz ve aşağıdaki adımları izleyerek kaldıralım.

1-Adım :

Başlat > Denetim Masası > Program Ekle / Kaldır > bu adımları izledikden sonra yüklü programların listesini göreceksiniz. Burada browse2save ile ilgili yüklü program var ise bunu kaldıralım. bunun birlikte bilgisayarımızda bilmediğimiz yüklü programları gözden geçirerek alakasız programları kaldıralım.

 

2- Adım :

browse2save ile ilgili açılır reklam pop-up reklam sayfaları tarayıcıları etkileyeceği için web tarayıcıların ayarlarını fabrika ayarlarına geri getiriniz. bununla ilgili konu başlıkları aşağıdadır.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

3-Adım :

Bilgisayarımıza AdwCleaner Programını İndirip Kuruyoruz.

adwcleaner scanner virus

Bilgisayarımıza kurduğumuz AdwCleaner Programı ile bilgisayarımızı taratıyoruz Bu işleme  başlamadan önce diğer çalışan programları kapatalım.ve Scan butonu ile tarattık dan sonra bilgisayarımızda zararlı girdiler işaretleyerek sileceğiz. “http://www.gezginler.net/indir/adwcleaner.html” adresinden indirin ve yükleyin. 

 

 

4-Adım :

Son olarak Bilgisayarımıza JunkWare Programı indirip kuracağız. Bu program Bilgisayarımızda Bulunan Adware, toolbars gibi bir çok yazılımları kaldıracaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın