Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] allmyweb.com sayfası nasıl kaldırılır?

266 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızı Etkileyen bu tarayıcı hijackers AdwCleaner programı ile kaldıracağız Bu işleme başlamadan önce bir konu hakkında bilgi vereceğim. Bilgisayarımıza indirdiğimiz demo yazılımlar yada ücretsiz yazılımlar aracılığı ile bulaşarak tarayıcı etkileyen bu sahte arama motoru siz tarayıcınızı kullandığınızda sizi bu sahte arama motorunu kullanmaya zorlar. Bu zamanla bilgisayarınızı etkileyerek yavaşlamasını sağlar.

Şimdi Gelelim bu sahte arama motorunu kaldırmaya bunun için iki yol deneyeceğiz .

1-Adım :

Daha önce arama sayfam için hazırladığım video izleyerek aynen  allmyweb.com içinde uygulamak mümkündür. yöntem aynı sadece aramasayfam yerine  allmyweb yazmanız olacaktır.

2-Adım :

Konu başında deyindimiz gibi AdwCleaner programı indirip bu program ile bilgisayarımızı tarama işlemi yapacağız.

adwcleaner scanner virus

Bilgisayarımızda bu arama işlemini yapmadan önce diğer çalışan uygulamaları kapatalım.

adwcleaner scanner

Bilgisayarımızı tarattık dan sonra allmyweb.com ile ilgili zararlı girdileri işaretleyerek siliyoruz. Bu işlemi yaptık dan sonra diğer bilgisayarımız yeniden başlayacaktır.

adw

Bilgisayarımız yeniden başladık dan sonra Bilgisayarda kurulu tarayıcıların Özellikler bölümüne giriyoruz. Bunu diğer tüm tarayıcı özelliklerinde yapacağız.

rapid-seacher sitesini kaldırma

 

yukarıda örnek Resimde görüldüğü gibi Hedef yerindeki http://www.allmyweb.com uzantısını siliyoruz. Bunu tüm tarayıcılarında yapacağız. Son olarak Tarayıcıların Ana Sayfa Ayarını Google yada Bir başka siteye Ayarlayınız. Takip etmeye devam ediniz…

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın