Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] Bluetooth peripheral device Hatası

1.654 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayara yeni bir bluetooth bağlantılı ürün aldığınızda bluetooth bağlantılı kulaklık olabilir , hoparlör olabilir bunu bilgisayara tanıtmaya kalktığınızda ” Bluetooth Peripheral Device ” sorunu ile karşılaşabilir siniz. Bununla ilgili olarak hatanın kaynağı aygıt sürücüsünden kaynaklandığı söyleye biliriz.

Bunu kontrol etmek için win + r tuşları çalıştır penceresine açıyoruz ve ” devmgmt.msc ” komutunu yazarak aygıt yönetici açıyoruz ve bluetooth simgesi üzerinde sarı ünlem işareti var ise sürücülerinin doğru yüklenmediğini göstermektedir.

Bluetooth Peripheral Device Nasıl Çözülür?

Bluetooth Cihazı Etkin bir konumda iken ;

Bu hatayı çözümü için Aygıt yöneticisi üzerinde bluetooth cihazı üzerine gelerek faremiz ile sağ tuş yapıyoruz > özellikler bölümü ve sürücüyü kaldır ( Dosya Aktarım Hariç ) diyoruz .

Daha sonra bilgisayarımızı yeniden başlatıyoruz bu esnada bilgisayarımız bu aygıtları otomatik olarak kendisi yükleyecektir. Bilgisayarımız açıldıktan sonra aygıt eşleştirmesini yeniden deneyiniz.

Eğer bu’da soruna cevap vermez ise bilgisayarımızın Bluetooth Aygıtını sürücü İnternet üzerinden modeline göre İndirip güncelleyin.

Arama & Tags :

Bluetooth peripheral device windows 7 , Bluetooth peripheral device 8 , Bluetooth peripheral device vista , Bluetooth peripheral device kesim çözüm , Bluetooth peripheral device driver not found

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın