Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] babmaint.exe nasıl Silinir?

68 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızın Windows Görev Yönetici açtığınızda çalışan programlar arasında görünen ve bilgisayarınızın işlemini oldukça yoran ve işlemciyi devamlı meşgul eden bu exe dosyası  bir virüs tehlikesi içerebilir. BabMaint.exe  dosyası genelde, Crackli dosyalar aracılığı ile e-posta iletileri ile, yada hacklenmiş bir dosya aracılığı ile bulaşarak bilgisayarın sistem dosyalarını tehlikeye ( Risk) sokmuş olabiliriz.

BabMaint.exe  Dosyası % Appdate % dosyası içerisinde kendini gösterebilir. Windows Görev Yöneticisine baktığımızda arka plan dan çalışan bir dosya gibi görünse de sistem dosyaları ile ilgili bir bağı yoktur. BabMaint.exe Dosyası tarayıcılarıda etkileyerek karşınıza reklam sayfaları açabilir sizi bu reklam sayfalara yönlendirebilir yada bilgisayarınız bir köşesinde reklamlar çıkarabilir.

Peki bilgisayarınızı etkileyen bu exe dosyası babmaint.exe nasıl silebiliriz. Bunun için etkili bir temizlik aracı olan Windows Safety Scanner programı indirerek derinlemesine bir tarama yaparak bilgisayarınızdaki kötü zararlı yazılımları silmeyi sağlayabilirsiniz. Bu program ile bilgisayarınızı Güvenli Mod ile tarata bilirsiniz. Bilgisayarınızı güvenli mod geçirebilmek için bilgisayarınızı yeniden başlatıyorsunuz. Açılışta F8 tuşuna sürekli basarak Güvenli Mod geçirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın