Sponsorlu Bağlantılar

iphone’da toplu (grup) mesaj atma nasıl atılır?

198 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımızda İphone kullananlar için toplu mesaj nasıl atılır bunun hakkında kısa biraz bilgi vermek istiyorum. Bilindiği gibi Operatorların rekabetleri kullanıcılara yaramaktadır, Hat değiştirenler transfer olanlar yada sms paketi alanlar için 1000 sms başlayarak 10000 sms kadar bedava smsler kullanmak için şebekeler vermektedir.

Ücretsiz smsleri değerlendirmek isteyenler için belli kullandığı zaman aralığında yetmeyenler yada artıranlar olabilir, Benim sms paketini o kadar kullanmamakla birlikte kandiller,bayramlar özel günler için toplu sms atma ihtiyacı duymaktayım. Hele ki iphone kullanıcıları için toplu sms atmak bir işkenceye dönüşüyor. Artık Bununda bir kolayını bulmuşlar. Bir yardımcı uygulama ile 19 kişilik bir gruplar oluşturarak toplu smsler atabilirsiniz. Bu uygulamanın dezevantajları yani sıra avantajları da var mutlaka işinize yaracaktır.

Bu Uygulamanın ismi Group Sms!  Bu uygulama ile en fazla 19 kişilik gruplar oluşturabilirsiniz. Bu gruplara toplu olarak mesajlarınızı oluşturabilirsiniz. İtunes üzerinden İndirmek için buradan “https://itunes.apple.com/us/app/group-sms!-3/id398189559?mt=8” gidebilir. Yada Apple Store üzerinden Group Sms olarak arama yaparak indirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın