Sponsorlu Bağlantılar

comdlg32.dll Hatası Nasıl Çözülür?

1.360 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızda her şey yolunda gidecek diye bir şey yoktur. Akşam bilgisayarınızda oyun oynadık’dan sonra sabah açtığınızda sürpriz ile karşılaşabilirsiniz. Burada yapmanız gereken ise hataları bulup gidermektir.

Bu Hatalardan Biride comdlg32.dll hatası Diğer ismi ise COMDLG32.OCX hatasıdır. comdlg32.dll bir bilgisayarın açılışında gerekli olan bir dosyadır. Bilgisayarın açılışında böyle bir hata alırsanız comdlg32.dll dosyasını Cd ile Boot edile bilen bir işletim sistemi aracılığı ile System 32 klasörü içine atarak bu hata gidermemiz gerekebilir.

Yada Bu hata Bilgisayarımız açıldık dan sonra veriyor ise comdlg32.dll Dosyasını SyStem32 klasörünü içine atarak sorunu çözebiliriz. System32 klasörü içine attık’dan sonra Win + R tuşları ile çalıştır penceresini açıyoruz. Buraya  komutunu yazarak Enter yardımı ile giriyoruz.

 

comdlg32 hatası

Arama Tags & Etiket ;

comdlg32.dll hatası nasıl çözülür , comdlg32.dll sorunu nasıl çözülür , comdlg32.dll error , comdlg32.dll problem , comdlg32.dll fix , comdlg32.dll windows 10 , comdlg32.dll windows 7 , comdlg32.dll çözüm , comdlg32.dll kesin çözüm

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın