Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] apcrtldr.dll nasıl silinir?

502 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımıza bulaşan bu apcrtldr.dll dosyası yüklediğimiz Deneme ,ücretsiz yazılımlar yada e-posta ile bulaşırlar. Bilgisayarımıza bulaştık dan sonra ise Bilgisayarımızın yavaşlamasına hatta web sitelerini gezerken karşınıza reklam çıkarak bu reklam genelde sosyal ağlara girdiğinizde yada alış veriş sitelerinde sık sık karşınıza çıkar.

apcrtldr.dll sorunu nasıl çözülür?

apcrtldr.dll virüslü dosyaları nasıl kaldıracağız ? Bunun için En ideal Temizleme programı Microsoft Safety Scanner programıdır. Bu program ile bilgisayarınızı güvenli Mod ile taratın. Bilgisayarınızı Güvenli Mod almak için Yeniden başlatınız ve Açılışta F8 tuşları yardımı ile giriş yaparak Güvenli Mod taratınız. İşletim sistemi Windows 8 ise güvenli mod geçiş biraz farklıdır.

Bunun için Video izleyerek Güvenli Mod nasıl geçilir fikir sahibi olabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

apcrtldr.dll hatası, apcrtldr.dll sorunu, apcrtldr.dll error, apcrtldr.dll problem, apcrtldr.dll sorunu, apcrtldr.dll sorunsalı, apcrtldr.dll Windows 10 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın