Sponsorlu Bağlantılar

Bu Etikete Dikkat..! Facebook Hesap Çalma, Facebook Beğeni Hilesi ,Facebook Takipçi Hilesi

4.409 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar , bu yazımda Facebook üzerinde dönen oyunlardan bahsetmek istiyorum, Facebook güvenliğini ne kadar artırsa bir o kadarda bilgisayar korsanları Kullanıcıların güvenliği tehlikeye sokacak yeni virüsler geliştirmeye devam ediyorlar. Facebook kullanıcı bilgilerinizi tehlike’ye sokacak sahte virüslü etiketler yapmaya başladıklar.

Bu Etiketlerden biri’de  ” Facebook Hesap Çalma, Facebook Beğeni Hilesi ,Facebook Takipçi Hilesi ” adı ile sahte etiketler yaparak Kullanıcıların Dikkatini bu etiketlere çekerek , Bu linkleri açmaya çalışıyorlar.

Bizim insanlarımızda biraz meraklı olduğu için Bu linklere açarak bilgisayarına virüs bulaştırarak, Bu sahte etiketlerden başka kişilere bulaştırarak hızla yayılmasını sağlıyorlar.

Böylece Bu linkleri açtığınızda Kişisel Kullanıcı bilgilerini , bilgisayar korsanlarına vermiş olursunuz. Siz siz olun Facebook’da böyle sahte etiketlere dikkat ederek açmayınız. Yoksa kimik Bilgileriniz ,Banka hesaplarınız,Kredi kartlarınızı korsanlara emanet etmiş olursunuz.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu Etikete Dikkat..! Facebook Hesap Çalma, Facebook Beğeni Hilesi ,Facebook Takipçi Hilesi (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın