Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] AntiHosts.Gen Virüsü Nasıl Temizlenir?

481 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızın antivirüs yazılımları tarafından AntiHosts.Gen virüsü bilgisayarımıza indirdiğimiz dosyalar tarafından bulaşırlar. Bu dosyalar Genelde Oyun için indirdiğimiz yada Programlar için indirdiğimiz Crackli Dosyalardan bulaşırlar bu virüslü dosya AntiHosts.Gen bilgisayarımızı yavaşlatmakla kalmaz bilgisayarımızdaki Sistem dosyalarına da zarar verirler.

Antivirüs yazılımları Bulduğu halde bilgisayarımızdan kaldıramıyor olabiliriz. AntiHosts.Gen virüsünü bilgisayardan kaldırmak için bir kaç yöntem vardır. Aslında bunlarda bir antivirüs ve zararlı yazılımları temizlemek için kullandığımız Microsoft Safety Scanner programı ile bilgisayarımızı derinlemesine temizleyerek bilgisayarımızdan bu yazılımları temizlemiş olacağız.  Bu yazılımı Bilgisayarımızdan kaldırmak için Güvenli Mod ile Taratın. Diğer bilgisayar yazılımı olarak etkin ComboFix Yazılımıdır . Bu yazılım ile aynen bilgisayarımızı Güvenli Mod taratarak Kaldıra bilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın