Sponsorlu Bağlantılar

Y.A.C ( Yet Another Cleaner ) Nedir – Y.A.C Faydalımı Zararlımıdır

4.453 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızı Akşam Kapattınızsabah açtınığızda bir bahmışınızki Bilgisayarınıza YAC diye bir uygulama yüklenmiş! Kendi Kendine Sessizce kurulan bir program olarak görülüyor Brazilya Menşei bir yazılım olan Bu program Bilgisayarda Gereksiz kayıtları silmek için kullanıyor ama aslında ne işe yaradığını bilen pek yok bu program Reklamlarıda çok çıkmaktadır. Bilgisayarınız için yararlı faydalı yavaşlatıyormu hızlandırıyormu bilen yok. Bazı Form sitelerinde ve sizden gelen mailler ile tecrube olarak bu program bilgisayarı optimize ederek hızlandırıyor fakat bu program gereksiz görüp kaldıranların şikayeti programı kaldırınca yanında bir çok dosyalarıda götürüp bilgisayarı yavaşlattığıdır.

O yüzden Y.A.C ( Yet Another Cleaner ) uygulamasını yükleyip kaldıranların pişmanlığıdır. Bilgisayarınıza format atmayı düşüne kadar gidebilirsiniz. Bunun Yanına Bazı Download sitelerinde bu program hakkında olumlu yorumlarda yazılmış durumdadır. O zaman akıllara bu programın zararlı bir türümü var ?

Yac Nedir Zararlı Faydalımı

Benim Tavsiyem Bilgisayarınıza her önünüze gelen programları indirmeyiniz Son Pişmanlık Neye Yarar Diye boşuna dememişler.

 

Bu Yazıyı okup Bu YAC programı Kullandıysanız Yorumlarınızı Yazarak Sizden sonra okuyacak olan Okuyucularımızında Bilgi sahibi olmasını isterim.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Y.A.C ( Yet Another Cleaner ) Nedir – Y.A.C Faydalımı Zararlımıdır (6 Yorum)

Yorum Yaz

 1. YAC çok zararlı bir temizleme programıdır.
  Windows kayıtlarını siler windowsun kendi programlarını tehlikeli diye bloke eder sizi zor duruma düşürür. YAC yi kaldırdığınızda ise harabe bir Windows ile başbaşa kalırsınız muhtemelen windowsu yeniden yüklemek zorunda kalırsınız. Bu arada tabii sizin txt dosyalarınız ve kayıtlarınızda yok olacaktır.
  Bu programı sakın kurmayın.

 2. Bende Bugun illet olan Easy Tab Eklentisini Kaldırırken Yac cleaner programının Kayıt Defterindeki Kayıtlarının değiştirilmesini engellendiğini gördüm. Yac kaldırdıkdan sonra anca öyle değiştirebiliyorsunuz

 3. Çok güzel bir program fakat ücretsiz versiyonunda çok fazla kısıtlamalar yapmaya başladı o yuzden kaldırıyorum.Bu programda her şeyi paraya çevirdi

 4. Ben kullanıyorum gayet faydasını görüyorum. Hiçbir şekilde kendisi yüklenmedi bilgisayarıma sitesinden indiriyorum özellikle ama arkadaşımın bilgisayarındada gördüm bu programla birebir aynı ama bilgisayardan eser kalmamış yani YAC’la birebir yapmaya çalışmışlar ama çok zararlı bir programdı arkadaşımdaki hızlandırmayı bırakın yavaşlatıyordu aksine. Tavsiyem kendi sitesinden indirmeniz.

 5. ödeme yapmam için verdiğim tel no:su yeterli olmadığına dasir bilgi geldi,avea.com dan faydalana bileceğim doğrumudur.

  Kaya Tunçbilek

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın