Sponsorlu Bağlantılar

Yeni Başlayacaklar için Nasıl Format Atılır?

1.041 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu yazımda Sizlere Format Nasıl Atılır Bu Konuda bilgi vermek istiyorum. Yıllar önce benimde kullandığım Xp Similatöründe sizinde faydalanması istiyorum. Günümüzde bu yazıyı yazdığımda Win 8 işletim sistemi varken Xp biraz geri kalmış oluyor,ama aslında temel olarak metod ayndır. Format atılırken temel olarak Bilgisayarınızı yeni aldığınızda işletim sistemi hiç yokken yada yeniden işletim sistemi kuracağınız da ;

FORMAT ATMA 

  • Bilgisayarınıza Cd Takıyorsunuz.
  • Bilgisayarınızı Cd Başlatıyorsunuz
  • Harddisk isteğe göre bölüyorsunuz yada tek partition üzerine kuracaksanız Genelde C: üzerine işletim sistemini kuruyorsunuz.

 

Temel olarak bu işlevler üzerinden yürür Xp önceden bazı ayarları yapmak gerekirdi . Key girmek,Dil,Kullanıcı Ayarlarını filan format atarak belirtiyorsunuz. Sonradan win-Win 8 gibi işletim sistemlerinde biraz daha değişik.

Şimdi Gelelim Sizlere Tanıtacağım küçük boyutlu bir exe dosyası ile Nasıl Format atılır öğreneceksiniz Bilgisayarınıza zarar vermeden tekrar tekrar edere öğreneceksiniz.

Bu küçük Similasyon Dosyasını buradan indirebilirsiniz. rar dosyası ile şifrelenmiş olan bu dosyanın şifresi : ademocut.com  Sizler içinde hazırladığım bu video izleyerek Nasıl Format atıldığı öğrene bilirsiniz. Diğer işletim Sistemleri için Nasıl Format atılır video’da gelecektir buradan izlemeye devam ediniz.

Arama Tags & Etiket ;

format atma, formatlama, format nasıl açılır, yeniden kurulum, yeniden sistem kurma, similasyon, format atma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın