Sponsorlu Bağlantılar

[ Çözüldü ] Alt + Tab Bilinmeyen Uygulama Hatası

1.739 views
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Vista ve Sonrası işletim Sistemlerinde Alt + Tab tuşlarını kullanarak çalışan programlar arasında geçişler yapabiliyorsunuz ve hızlı bir şekilde geçiş yaptığınız için zamandan tasarruf yaparak pratik bir şekilde bilgisayarınızı kullanıyorsunuz.

Geçenlerde yaşadığım bir olaydan sizlere bahsetmek istiyorum. Alt + Tab tuşlarını kullanarak geçiş yaptığınız programlar arasında belirsiz bilinmeyen programların olduğunu fark ettim bu programlar deneme yaptığım daha önceden kurup kaldırdığım programlar mı diye şüphelendim ama bilgisayara yüklenen ücretsiz programların olabileceğinden de şüphelendim .

alt tab uygulaması

Bunları Kaldırmak için Bilgisayarın Windows Görev Yöneticisine girerek ( Ctrl + Shift + Esc ) tuşları yardımı ile geçiş yaparak Bilgisayarımın arka planında çalışan programları iyi gözlemleyip services.exe virüslerinden kaynaklı olduğunu fark ettim bunu da roaming C:\Users\kullanıcıadı\AppData\Roaming içinde bulduğum virüsleri silerek çözümledim. kullanıcı adı yazan yere sizin kullanıcı adını yazarak giriniz. Birde buradaki dosyaları görmek için gizli dosyaları göster aktifleştirin. Son olarak sağlam olması için bilgisayarınıza Combofix ile taratın bu program bilgisayarınızdaki zararlı yazılımları silecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın