Sponsorlu Bağlantılar

Facebook ‘da Telefon Numarası ile İsim Araması Nasıl Yapılır

66.126 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar buradan belki çoğunuzun bildiği veya bilmediği ilginç bir arama ( Search ) yöntemi vereceğim. Normal olarak facebook üzerinde bir kişiyi arayacağınız da ismini ve soyismini yazarak aratırsınız. Profili aramaya kapalı değil ise bu kişiyi hemen bulabilirsiniz.

Şimdi Konumuzda telefon numarası ile bu numaranın kime ait olduğunu bulabilirsiniz yalınız burada bir şart var kişinin telefon numarası facebook profilinde kayıtlı olması gerekiyor.

Ben genelde bu aramayı kullanmayı seviyorum beni arayan bir kayıtı olmayan numarayı ya akıllı telefonlarda bulunan Cia – kim aramış programları ile yada facebook arama yerine yazarak bulabiliyorum. Genelde çalışıyor denemeye değer.

facebook arama - search

 

Arama ( Search ) kısmına telefon numarasını yazdığınızda bu kişi facebook iletişim kısmında telefonu kayıtlı ise bu numaranın sahibini bulabiliyoruz ve karşımıza sanki isim ve soyisim ile arama yapar gibi sonucu getiriyor. Bu arama yöntemini aynı şekilde mail adresini yazarak da deneyebilirsiniz elinizde bir mail adresi var ve kimin olduğunu bilmiyorsunuz bu mail adresi ile kayıt olmuş ve aramalarda kısıtlama yapmayan kişileri kolaylıkla görebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın