Sponsorlu Bağlantılar

Android Güncellemeleri sade Wi-Fi ‘de Nasıl Yapılır?

9.234 views
Sponsorlu Bağlantılar

Android işletim sistemli bir akıllı cihaz kullanıyor iseniz ve bu cihazların kullanılırlığını artırmak için bir çok uygulama indirip kullanmışınız dır. Akıllı Telefon veya Tablet uygulamalarını veya Android işletim sistemi için gelen güncellemeleri yüklemek için wifi veya mobil bağlantı kullanabilirsiniz. Eğer ki uygulamaları wifi yerine mobil İnternet üzerinden yaparsanız kota ve limit aşımına uğrayacağınız için ek ücretler ödeyebilirsiniz.

Bu yüzden Android tabanlı cihazlarınızı güncelleme yaparken wifi bağlantı seçmeniz daha iyi olacaktır . O yüzden Mobil bağlantınızı keserek wifi üzerinden güncelleme yaparken birkaç ayar yaparak rahatlıkla uygulama ve işletim sistemlerinizi güncelleyin. Ana Menü > Ayarlar > Telefon Hakkında > Güncelle > Sadece Wi-Fi menüsünü seçerek Güncelle diyerek işletim sistemini güncelleyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Android Güncellemeleri sade Wi-Fi ‘de Nasıl Yapılır? (4 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Slm benim sorunum var simdi evde internetim var sinirsiz ama google playdeki istenilen guncellemeleri yapamıyorum ama kendi tlf internetimi actigim zaman guncelleme yapiyor bu konuda yardimci olursaniz sevinirimm

  2. merhaba,
    android telefonumla iş yerindeki kablosuz ağda güncellemeleri otomatikman yapılırken evdeki ağımda ne yaptıysam güncellemelerimi yapamıyorum bu konuda bilginiz varmıdır.

  3. Merhaba yazılım güncellemesi yapmam gerekiyor ama wifi bulamam mobil veriden yapsam ne kadar ücret öderim yada ücretsiz mobil veri için güncellemenin ne kadar olması gerekiyor

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın