Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] Win32/Dealply Virüsünü Temizleme

769 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar Bu konumuzda Bilgisayarımıza bulaşan Win32/Dealply virüs hakkında kısa bilgi verdikden sonra Nasıl temizlenir bunun hakkında bilgi vereceğim.

Win32/Dealply virüsü bilgisayarımıza Yüklediğimiz deneme yazılımlar yada ücretsiz yazılımlar aracılığı ile bulaşarak bilgisayarımızın tarayıcılarını etkiler antivirüs yazılımlar tespit eder yalınız silmekte sıkıntı yaratırlar. Şimdi bu Win32/Dealply virüsünden nasıl kurtuluruz. bunun için Microsoft Safety Scanner Programı kullanarak yardım alacağız.

Microsoft Safety Programı micrsoft tarafından 10 günlük sınırlama ile kullanılan ücretsiz bir yazılımdır. Microsoft Safeyt Scanner programı ile Win32/Dealply virüsünü temizlemek için  Windows işletim sistemini Güvenli Mod alarak çalıştırınız. Güvenli Mod alabilmek için bilgisayarı yeniden başlatıyoruz ve Açılış Ekranında F8 tuş yardımı ile giriyoruz.

Windows 8 işletim Sistemi için Bu biraz farklı windows 8 işletim sistemini güvenli Mod almak için aşağıda video size yardımcı olacaktır.

 

Bilgisayarımızı Güvenli Mod ile açtıkdan sonra Windows Safeyt Scanner programı ile taratınız. Bu program sizin Win32/Dealply virüsünden kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın