Sponsorlu Bağlantılar

instagram sosyal paylaşım ayarları nasıl yapılır?

2.280 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar Bu yazımızda İnstagram‘da Paylaştığınız Resimleri diğer sosyal ağlarda’da Nasıl entegre ederek paylaşa bileceğinizi kısa anlatmaya çalışacağım. Bildiğiniz gibi İnstagram ücretsiz olarak çekilen resimlerinizi yada bir albümünüz de var olan resimleri paylaşmaya ve bu resimleri derlemeye yarayan takipçilerine bilgilendiren bir sosyal mobil uygulamadır.

İnstagram’da paylaştığınız resimleri diğer , Twitter , Facebook , Tumblr,Flickr,Foursqaure , Vkontakte gibi ağlara hesabını entegre ederek paylaşmayı ister misiniz? bunun için mobil uygulama üzerinde küçük bir ayar yapmanız yeterli olacaktır.

bunu Nasıl yapacağız peki ? Mobil uygulamayı açıyoruz Profil Kısmında Sağ üst köşede Dişli Resmi olan kısma Seçenekler bölümüne giriyoruz.

instagram resim paylaşım (1)

 

Kırmızı Ok ile Gösterilen Dişi Ayarına giriyoruz.

 

instagram resim paylaşım (3)

Seçenekler > Paylaşım Ayarları > Sekmesine Giriyoruz.

 

instagram resim paylaşım (2)

Son olarak resimlerini hangi sosyal ağ üzerinde paylaşacak iseniz o hesaba ilişkilendiriyorsunuz. Böylelikle instagram üzerinden paylaşımlarınızı sosyal ağlara taşımış oluyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın