Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] Ads by Sens virüslü reklam sayfasını Kaldırma

4.529 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar bu açılır reklam sayfasını bilgisayarımıza indireceğimiz Adwcleaner ve Junkware programları ile kaldıracağız . Bu Ads by Sens açılır reklam siteleri bilgisayarımıza indirdiğimiz demo yada ücretsiz programlardan bulaşırlar. online alış veriş sitelerine girdiğinizde karşınıza çıkar.

Şimdi gelelim bu Ads by Sens  reklamını nasıl kaldıracağız.

Başlat > Denetim Masası > Program Ekle Kaldır > Burada Ads by Sens  ile ilgili yada bilmediğiniz tanımadığınız programlar varsa bunları kaldırınız.  Aşağıda resimde görülen programa benzer ler varsa bunları kaldırıyoruz.

pop-up

 

Daha sonra bilgisayarımıza AdwCleaner programını indirip  kuruyoruz.

adwcleaner scanner virus

 

Bilgisayarımıza kurduğumuz adwcleaner programı ile taratıyoruz.

adwcleaner scanner

 

Bu işlem sonucunda Ads by Sens  ile ilgili tüm zararlı girdileri siliyoruz. bilgisayarımızı yeniden başlatıyoruz. Bilgisayarımızın yeniden başlaması ile bilgisayarda yüklü tarayıcılarını yer imlerini yedekleyerek Resetliyoruz yani fabrika ayarlarına geri alıyoruz. Nasıl yapıldığını aşağıda konu başlıklarında inceleyebilirsiniz.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

Son olarak bilgisayarımızı birde Junkware programını indirip kuruyoruz.

junkware kaldırma

junkware removel yazılımı ile bilgisayara bulaşan reklam virüsünü kaldırabiliriz. Böylece tarayıcıda çıkan reklamları sonlandırmış ve kurtulmuş olacaksınız. Eğer sorun devam ediyorsa yorumlar bölümünden soruları gönderebilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

[Çözüldü] Ads by Sens virüslü reklam sayfasını Kaldırma (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın