Sponsorlu Bağlantılar

Casper Via T8X format nasıl atılır

25 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Casper Via T8X format atma konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan önce birkaç önemli püf noktasına değindikten sonra Casper Via T8X sıfırlama işleminin nasıl yapıldığı, nasıl yapılacağı hakkında bilgimize devam edeceğiz.

Tablet, bilgisayar, telefon gibi buna benzer işlem sistemine sahip cihazlarda genel olarak virüslerin bulaşması, takılmalar, donma, yavaşlama, ikinci el satışları ve teknik servis öncesinde genellikle cihazlar sıfırlanmaktadır.

Casper Via T8X formatlama öncesi cihazın yedeklenmesini tavsiye ederiz. Telefon rehberi, fotoğraflar, videolar, notlar ve diğer önemli notlarınızın, dosyalarınızı yedeklemenizi tavsiye ederiz.

ANDROİD REHBER YEDEKLEME NASIL YAPILIR

Casper Via T8X hard reset atma işlemi öncesinde yedeklemeleri yaptık son olarak cihazın şarjının %50 seviyesinin altında olmadığından emin olunuz. Gerektiğinde şarja takılı olarak cihazı sıfırlama işlemine öyle başlayın.

CASPER VİA T8X NASIL FORMAT ATILIR

Casper Via T8X silme işlemini iki farklı yöntemle anlatacağız. İlk adım telefonun içindeki menüleri kullanarak nasıl sıfırlanır daha sonra telefonun üzerinde bulunan fiziksel tuşları kullanarak anlatacağız.

Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla > Sil bu adımlarla cihazı eski ilk gün gibi fabrika ayarına geri alıyoruz. Bu adımlarla cihazın içindeki tüm bilgileri siliyoruz. Şimdi sıra geldi telefonun üzerinde yer alan fiziksel tuşları kullanarak fabrika ayarına geri alma adımlarına gerçekleştirmeye.

CASPER VİA T8X NASIL SIFIRLANIR

 

Casper Via T8X fabrika ayarına döndürmek için telefonun üzerinde kullandığımız güç tuşu ve sesi açma tuşunu kullanmaya geldi.

  • Telefonu kapalı konuma getirin.
  • Sesi açma tuşu + güç tuşu bu tuşlara birlikte basıyoruz.
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutuyoruz.
  • Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitiriyoruz.
  • Recovery Modu
  • Wipe Data All / Factory Reset
  • Reboot System Now

Bu menüleri kullanarak cihazın içindeki tüm bilgileri silmeye işlemini başlatıyoruz. Bu işlem sırasında telefonun menülerine sesi kısma tuşu yardımı ile gelebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Casper Via T8X fabrika ayarına alma işlemi sırasında cihazın üzerinden hiçbir parçayı sökmeyin ve işlemi yarında kesmeyiniz. Casper Via T8X format nasıl atılır yazımızda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak sorularınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın