Sponsorlu Bağlantılar

Casper Via T18-M format nasıl atılır

37 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda sizlere Casper Via T18-M format atma konusunda nasıl yapılır, nasıl yapılmış hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Casper Via T18-M sıfırlama işlemine başlamadan önce birkaç önemli püf noktası verdikten sonra Casper Via T18-M formatlama işleminin nasıl yapıldığına dair paylaşıma geçeceğiz.

Telefonlar, tablet, bilgisayar ve işletim sistemli cihazlara genel olarak virüsler, donma, takılma, yavaşlama, ikinci el satışları veya teknik servis öncesi genel olarak cihazlar sıfırlanmaktadır.

Casper Via T18-M hard reset atma öncesinde cihazların yedeklenmesini önemle tavsiye etmekteyiz. Telefon rehberi, notlar, fotoğraflar, videolar ve diğer verilerin mutlaka bir yedeğini alınız.

ANDROİD REHBER YEDEĞİ NASIL ALINIR

Casper Via T18-M silme işlemine başlamadan tabletin yedeğini aldık ve son olarak şarjının %50 seviyesinin altında olmadığından emin olunuz. Gerektiğinde şarja takılı olarak cihazı sıfırlamaya çalışınız.

CASPER VİA T18-M NASIL FORMAT ATILIR

Casper Via T18-M sıfırlama işlemini iki farklı yöntemle gerçekleştireceğiz. İlk önce telefonun içinde bulunan menüleri kullanarak gerçekleştirirken diğer adımda fiziksel tuşları kullanarak tüm verileri sileceğiz.

Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika verilerine sıfırla > Sıfırla bu adımları telefonun içinden takip ettiğinizde cihazınızı sıfırlamış olacaksınız.

CASPER VİA T18-M NASIL SIFIRLANIR

Telefonu menülerin içinden sıfırlarken son adımda fiziksel tuşları kullanarak gerçekleştireceğiz. Aşağıda yönergeleri takip ederek cihazımızı temizlemeye başlayalım.

  • Cihazı kapalı konuma getirin
  • Sesi açma tuşu + güç tuşu bunlara birlikte basınız
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun
  • Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitirin
  • Recovery Menü
  • Wipe data All / Factory Reset
  • Reboot system now

Yukarıda adımlarla Casper Via T18-M fabrika ayarına geri alma, döndürme işlemini gerçekleştirmiş olacağız.

TAVSİYE VİDEO;

Bu esnada cihazın üzerinden hiçbir parça sökmeyin ve işlemi yarında kesmeyin. Doğabilecek zararlardan tarafımız sorumlu değildir.

Bu konumuzda Casper Via T18-M fabirka ayarına sıfırlama konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle sorunlarınızı paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın