Sponsorlu Bağlantılar

Casper Via T17 format nasıl atılır

78 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Casper Via T17 format atma işleminin nasıl yapılması gerektiğini sizlere anlatmaya çalışacağız. Konumuza başlamadan önce birkaç önemli bilgi verdikten sonra Casper Via T17 sıfırlama işlemine geçeceğiz.

Casper Via T17 formatlama işlemi öncesinde telefonun, tabletin tüm yedeklemesini almanızı önemle tavsiye etmektedir. Telefon rehberi, notlar, video, fotoğraf ve diğer önemli verilerinizi mutlaka yedekleyiniz.

Android rehber yedekleme nasıl yapılır

Casper Via T17 hard reset atma işlemine başlamadan önce tüm yedeklemeleri yaptığınızdan emin olunuz ve cihazın şarjının %50 seviyesinin altında olmadığından emin olunuz. Şimdi bu iki önemli noktaya dikkat ettikten sonra cihazın içinde tüm bilgileri silmeye geldik.

CASPER VİA T17 NASIL FORMAT ATILIR

Casper Via T17 cihazın yedeğini aldınız, şarjını kontrol ettiniz ve sıra geldi Casper Via T17 silme işlemine bunun için iki farklı yöntem kullanacağız.

Cihazın içindeki menüleri kullanarak cihazın temizlenmesine başlayalım. Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika verilerine sıfırla > Tableti Sıfırla bu adımlarla cihazın içinde tüm verileri temizleyerek eski fabrika ayarına geri döndürmüş olacağız.

CASPER VİA T17 NASIL SIFIRLANIR

Yukarıda işlemde tabletin menüsünden yola çıkarak cihazı sıfırlamayı anlattık. Şimdi sıra geldi cihazın üzerinde yer alan tuşları kullanarak cihazı formatlayacağız.

  • Cihazı kapalı konuma alın.
  • Sesi azaltma tuşu + güç tuşu birlikte basın
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun
  • Ekrana Logo geldiğinde basmayı bırakın
  • Recovery Mode
  • Wipe Data All / Factory Reset
  • Reboot System Now

Yukarıda adımlarla Casper Via T17 fabrika ayarına geri alma işlemini gerçekleştirmiş oluyoruz. Format atma işlemi esnasında cihazın üzerinden herhangi bir parça sökmeyin ve işlemi yarında kesmeyiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Casper Via T17 format nasıl atılır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konuyla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle sorularınızı paylaşabilirsiniz. KOD:2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın