Sponsorlu Bağlantılar

Skype kişileri nerede saklanır

14 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Skype kişiler nerede saklanır hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Bir kullanıcımız tarafından tarafımıza gönderilen sorulardan biride şu şekilde “Tüm kişileri şu yöntemle listeleyebiliyorum Ayarlar > Kişiler > Gizlilik > Listeyi Görüntüle bu adımlarla kişileri listeleyebiliyorum. Yaklaşık 10 yıllık kullanıcıyım, Outlook kullanmıyorum, Listeye Appdata yolu üzerinden erişemedim bu listeyi dışa aktarmanın bir yolu var mıdır?

Yukarıda adımlarda Skype kişiler saklama alanı nerededir, nasıl ulaşılır bununla ilgili olarak sorularımıza cevap verirseniz sevinirim.

Kullanıcımız tarafından tarafımıza gönderilen soruda Skype kişi listesi saklama alanı nerede buranın yedeğini nereden, nasıl alırız konusunda bilgi istemektedir.

SKYPE KİŞİLER LİSTESİ NEREDE SAKLANIR

Bu konumuzda sizlerden gelen sorulara cevaplar vermeye çalışıyoruz. Skype kişileri dışa aktarmak suretiyle yedeklemek mümkündür. Bu işlemin nasıl yapılacağına dair bilgi vermeye çalışırsak aşağıda yöntemi demek suretiyle kişileri export yapabilirsiniz.

  • Skype Oturumu açınız.
  • Hesabım sayfasında Ayarlar ve Tercihler adımına giriniz.
  • Kişileri dışa aktar ( .csv ) olarak dışa aktar yapabilirsiniz.

Yukarıda adımları takip ederek size contacts.csv dosyası olarak bilgisayarınıza Skype kişileri indirme dosyası ile kayıt edebilirsiniz.

TAVSİYE YAZI; Skype Yardım ve Destek Hattı

Böylece Skype kişileri yedekleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu sekme altında sohbet geçmişini de dışa aktarma imkânı sunmaktadır. Skype kişileri bulut teknoloji ile yedeklemektedir. Kişiler bulut da yedeklenmektedir. Bu nedenle sadece dışa aktar yöntemi ile bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Kişiler bilgisayar üzerinde herhangi bir yerde tutulmamaktadır. Bu konumuzda Skype kişiler nerede tutulur, saklama alanı nerededir hakkında bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle sorularınızı paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın