Sponsorlu Bağlantılar

Casper VIA 2 nasıl format atılır?

874 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Casper VIA 2 format atma nasıl yapılır? bununla ilgili Casper VIA 2 cihazı kullanan cihaz sahiplerine anlatmaya çalışacağız. Akıllı telefonda takılma, donma yavaşlama yada virüsler nedeniyle yada el değiştirme alış/satım’da elinizde bulunan Casper VIA 2 sıfırlama yaparak sorunu çözmeye çalışılmaktadır.

Casper VIA 2 nasıl sıfırlanır?

Yukarıda saydığımız herhangi bir nedenle telefona format atma ihtiyacı duyulabilir. Bunun Casper VIA 2 fabrika ayarlarına geri getirme‘den önce telefonun kişisel bilgilerinizi, fotoğraf, telefon kişi rehberi, özel bilgilerini mutlaka yedekleyin.

Casper VIA 2 format atma öncesi telefonun şarjının dolu olmasına %50’den aşağı olmamasına dikkat ediniz. Bazı modellerde şarj oranı %50 altında olduğumu bu işleme izin vermemektedir.

Android Telefonda Telefon Rehberi Nasıl Yedeklenir?

Casper VIA 2 sıfırlama işlemini aşağıda adımları takip ederek uygulamaya başlayabilirsiniz.

  • Menü
  • Ayarlar
  • Yedekleme ve Sıfırlama
  • Fabrika ayarlarını sıfırlama
  • Telefonu Sıfırla
  • Herşeyi Sil

Bu adım sonrasında Casper VIA 2 telefonda her şeyi silecek ve hiç bir veri bulunmayacak. Böylece telefonu satabilir yada teknik servise verebilirsiniz. Bunun dışında telefon dondu, takıldı telefon tuş takımını kullanarak fabrika ayarlarına geri dönebilirsiniz.

Home Tuşu+Ses Açma+Power Tuşu bu üç tuşlara Samsung Logo’su gelene kadar basılı tutun ve logo’yu görünce bırakınız.

Recovery Modu seçmek için Siyah Ekran Geldiğinde Ses Açma Düğmesine 2 kere basınız. Ardından Wipe Data/Factory Reset ayarına ses kısma düğmesi ile gelerek ara geçiş yapabilirsiniz.

Menü > Reboot System Now tuşları ile Casper VIA 2 fabrika ayarına alabilirsiniz. Böylece cihazı sıfırlamasını bu şekilde yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın