Sponsorlu Bağlantılar

whatsapp sohbet yedeği geri yükleme hatası

2.951 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda whatsapp sohbet yedeğini geri yüklemede yaşanan sorunlar hakkında duracağız. Telefon değiştireceğiniz de , telefona format atıp yeniden yükleyeceğiniz de whatsapp sohbet geçmişinin bir yedeğini alabilirsiniz. Whatsapp sohbet yedeğini geri yüklemede sorunlar doğurabileceğini bizde bu konumuzda sizlere bilgi olarak aktarmaya çalışacağız.

Whatsapp sohbet yedeği geri yükleme sorunu, kullandığınız telefon modeli ve markası olarak farklılık göstermektedir. Bu sorun benimde başıma geldiği için kazandığım deneyimlerden yola çıkarak kullanmış olduğum İphone 6 telefonu garanti göndereceğim için günlük sohbet yedeğini aldığım telefonun dışında birde İphone 4 telefonum olduğu için telefon kartını bu telefonda kullanmak üzere kartı taktım, Bildiğimiz gibi whatsapp yeniden yüklediğiniz de sohbet yedeğini yükleyim mi? diye sormaktadır, yükle dediğiniz de eski sohbet yedeğini yüklemektedir.

Yani iphone 4 ile almış olduğunuz o sim kart numarası ile yedeğin eski arşivi geri yüklemeye çalışmaktadır. Telefonun marka ve modeline ve kullandığı Whatsapp sürümünü de dikkate alarak eski sürüm yüklemektedir.Şimdi ne yapılabilir? kullandığınız telefon android tabanlı veya ios tabanlı olabilir? bunun için eski yedeği nasıl geri yükleye bilirim?

Whatsapp sohbet yedeği geri yüklemek için whatsapp sürümünü önemlidir? hangi sürümde sohbet yedeğini aldıysanız veya otomatik alıyorsa yeni telefonda veya sohbet yedeğini geri yükleyeceğiniz telefonda yüklü olan sürümle aynı olmasına dikkat ediniz.

Telefonlarda Whatsapp versiyonu buna göre önem arz etmektedir. Yedeğini aldığınız ve yedeği geri yükleyeceğiniz whatsapp versiyonu aynı olmadı taktirde sohbet yedeği eski yedeği geri yükleme şansı fazladır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın