Sponsorlu Bağlantılar

Çalınan gmail hesabı nasıl geri alınır?

1.094 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, Dünyada en çok kullanılan web mail servislerden biri olan Gmail çalınan hesaplar, ve bu çalınan hesabı nasıl geri alabiliriz, kurtarabiliriz bununla alakalı olarak sizlerden gelen sorulara cevaplar aramaya çalışacağız.

Herhangi bir nedenden dolayı hesabınız çalındı ve bir başkasının eline geçtiğinde hangi yolları izlemek gerekir? Hesabınızın çalışmasında iki doğrulama faktörde takılı kaldıysa bu hesaplar nasıl tekrar geri alınır?

Bununla alakalı olarak Gmail hesap kurtarma adımlarını takip ederek hesabınızı geri alabileceğinizi sizlere buradan paylaşmaya çalışacağız.

Çalınan Gmail Hesabı Nasıl Geri Alınır?

Bir başkasının eline geçmiş çalınmış hesaplar da gmail hesap açma için girdiğiniz bilgilerin önemi de büyük olduğunu söyleyelim. Bilgiler ne kadar doğru ise geri alma o kadar hızlı olacaktır.

Google hesabınızı kurtarma için “https://accounts.google.com/signin/recovery”  adresi üzerinden giriş yaparak gmail hesabı geri alma işlemini başlatabilirsiniz.

gmail hesap kurtarma telefon numarası veya gmail hesap kurtarma formu olarak herhangi yazıları görürseniz itibar etmeyiniz sadece size verdiğim link üzerinden gmail hesap geri alma işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Gmail hesabı nasıl kurtarılır?

Sonradan başınızın ağrımaması için hesabını güvene almak için telefon numarası ile doğrulama, kurtarma e-posta adresi oluşturun bilgilerinizin güvenliği için Google Authenticator doğrulama yöntemini seçebilirsiniz.

2018, 2019 yıllarında bu güvenlik önemli, tedbiri değişebileceğini göz önünde tutunuz. Bununla alakalı güvenli şifre oluşturma konusunu okuyarak hesaplarınız için güçlü parola oluşturabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın