Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajın gönderimi iptal edildi

6.874 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram bu mesajın gönderimi iptal edildi uyarı mesajı nedir konusunda siz takipçilerimizden gelen sorulara cevaplar vermeye çalışacağız.

Daha önceki konularımızda instagram da gönderilen direct messege yani dm mesajların nasıl geri çekileceği hakkında bilgilendirme yapmaya çalışmıştık.

İnstagramda yanlış gönderilmiş mesajları geri çektiğiniz de ekrana bildirim mesajı gelmektedir.  Size gelen mesajı, mesajı gönderen tarafından geri çekilmiş ise yukarıda olduğu gibi bir bildirim alacaksınız.

İNSTAGRAM MESAJI GERİ ALMA

Yukarıda konumuzda “bu mesajın gönderimi iptal edildi.” Bildirim mesajı ne demek bununla alakalı olarak sorura cevap vermeye çalıştık. Peki instagramda gönderilen mesaj nasıl geri çekilir bunu kısaca açıklayalım.

  • Mesaj kutusuna giriniz.
  • Silmek istediğiniz mesajın üzerine gelin ve parmağınızla basılı tutun.

Yukarıda görüldüğü gibi gönderilen mesajı geri almak için bastıktan sonra yukarıda bir menü penceresi açılacaktır. Burada “gönderimi iptal et” butonuna bastığınızda mesajın gönderimini geriye alarak iptal etmiş oluyorsunuz.

Tavsiye Yazı; instagram profiline şekilli yazılar yazma

Yukarıda konumuzda bu mesajın gönderimi iptal edildi nedir, ne demek bununla alakalı sorularınıza cevaplar vermeye çalıştık.  Sizlerinde sorularınız için instagram yardım merkezi sayfamızdan sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın