Sponsorlu Bağlantılar

Boşa düşen Domain takibi nasıl yapılır?

1.199 views
Sponsorlu Bağlantılar

Blog sayfası veya bir site ile uğraşıyorsanız domain alanlarının ne olduğunu biliyorsunuz demektir. com , net gibi uzantılı domainler oldukça değerli site uzantılarıdır. Domain alım satım yapan kişiler için tetikte durup boşa olan alan adlarını alıp satmak bir fırsatçılık gerektirir.

Bunun için popüler olan ve gözde site isimlerini takip etmek gerekmektedir veya jenerik alan adlarını bulmakta biraz site kalmış bir olay. Bu konumuzda webmaster ile uğraşanlar ve alan adı alım satımları ile uğraşanlar için bir programdan bahsetmek istiyorum.

DesktopCatcher

İstediğiniz bir domain alanını sizin adınıza takip edecek ve bu alan isimleri boşa düştüğünde size haber verecek bir programdan bahsetmek istiyorum. Domain ismi alırken adınıza kayıtlı bir site için yıllık veya daha fazla kiralama yapabiliyorsunuz. Bu alan isimlerinin boşta olduğunu uyarı ile size ikaz verecek programın ismine gelince bunun adı sizin adınıza takip eden Desktop Catcher bu program ile masaüstü bilgisayarınıza kurarak kullanabilirsiniz.

Desktop Catcher İndirme Link ; “http://www.desktopcatcher.com/purchase/download/” bu link tarayıcınıza yapıştırın.

Rekabet alanında hızlı takip yapabilmek boş domain alanlarını hızlı bir şekilde bilgi vermek için bu program am size göredir.

Desktop Catcher İçin ;

Windows 8 , Window 7 , Vista , Windows Xp veya Server üzerine kurabilirsiniz. İşlemci olarak en düşük 1.5 Ghz hızında işlemci , 512 Ram , 100 mb kapasite yerine sahip olması gerekiyor.

Süresi dolmuş Domain isimlerini , yeni kayıtlı , eski kayıtlı domainleri listeye bilir. Ayrıca Seo Ölçümleri yaparak , Mozrank değerlerini de göstermektedir.

Desktop Catcher Kullanımı ;

süresini takip etmek istediğiniz domain alanlarını buraya ekliyorsunuz. Bundan sonraki işlem programa kalmış bir şey süresi biten domain alan adlarını size uyarı olarak verecektir.

Arama Tags & Etiket ;

süresi biten alan adı , zamanı biten domain adı , domain takip programı , etki alanı biten domain isimleri , domain takip et , jenerik domainler , alan adı takibi , süresi biten domain isimleri takip

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın